Ternest T&T OÜ on alguse saanud Teadus ja Tegu OÜ-st, mis asutati 17. juunil 2016. Teadus ja Tegu OÜ tegeleb innovatsiooni ja teadustegevusega ning ettevõtte südameks on innovaatiliste ja teaduspõhiste toodete loomine toiduvaldkonnas, keskendudes lehma ternespiima väärindamisele mitmeks otstarbeks, alates sööda- ja toidulisanditest kuni kosmeetika- ja farmaatsiatoodeteni. Asutajaliikmed on pikaajalise toiduvaldkonna tegutsemise kogemusega tehnoloogiainsenerid ja doktorikraadiga teadlased, kelle eesmärk oli luua ettevõte, mis keskenduks spetsiaalselt ternespiimast valmistatud toodete arendamisele ja turustamisele.

Ternest T&T OÜ loodi, et spetsialiseeruda külmkuivatatud veiste ternespiimapulbrist valmistatud toodetele, pakkudes unikaalseid lahendusi tervislikuma elustiili toetamiseks. Meie tegevus on suunatud ka teadus- ja arendustegevusele, püüdes avastada uusi võimalusi ternespiima väärindamiseks ja tõhusate toodete loomiseks.

Ternest toob turule tooteid, mis on valmistatud 100% Eesti piimafarmidest pärit veiste ternespiimast. Ternespiima erilisus seisneb selle päritolus, kus lehmad annavad esimese piima pärast vasika sündi, mis on rikas kasulike toitainete, immunoglobuliinide ja kasvufaktorite poolest.

Pühendume ternespiima väärindamisele, luues looduslikke toidulisandeid, mis mitte ainult ei toeta tervist, vaid edendavad ka Eesti põllumajandust. Valides Ternesti, valite kvaliteedi, hoolikalt valitud tooraine ja ternespiima väärindamise.

Ternesti toode esindab rohkemat kui lihtsalt looduslikku toidulisandit, see on investeering sinu pere tervisesse, loomaks võimalust muuta igapäevaelu tervislikumaks ja rõõmsamaks.