Blogi

Siit leiad põnevaid uudiseid, nippe ja retsepte, mis aitavad end hästi tunda ja igasse päeva veidi vaheldust tuua. Samuti anname soovitusi, kuidas olla hea teiste inimeste ja meid ümbritseva keskkonna vastu. Mõni vahva reisijutt on ka.

Moringa – kas imetaim või „hookuspookus”?

Tekst: Heilika Leinus
Foto: Adobe Stock

Viimasel ajal on üha populaarsemaks saanud moringa tee, pulber ja kapslid. Kas tõesti on tegemist imetaimega või on see üks järjekordne moenarrus, millelt erilist tervist parandavat mõju loota ei ole?
Loe lisaks

Kümme erilist matchat ja roheline tee

Tekst: Ulvi Leinus

Fotod: Adobe Stock

Tervist soovime tihtilugu ainult siis, kui inimene juhtub aevastama või on pidulauas toosti vaja öelda. Kuid tervist võiks endale ja lähedastele soovida iga päev. Seda ei pea ilmtingimata häälekalt välja hüüdma, vaid võib ka selle nimel tegutseda. Näiteks valmistage tassike rohelist teed, kuna roheline tee on tervisele kasulik igal aastaajal.


Loe lisaks

Multikultuurne ja põnev Singapur

Multikultuurne ja põnev Singapur

Tekst: Ulvi Leinus

Fotod: erakogu

Sanskriti keeles on Singapuri nimi Lõvilinn. See väike linnriik, mille ametlik nimi on Singapuri Vabariik, asub Kagu-Aasias Malaka poolsaare lõunatipus ja ta paikneb ühel suurel ja 54 väikesel saarel. Tema umbes 5,6 miljonilise elanikkonna moodustab kirev rahvaste paabel, sest siin on endale elupaiga leidnud immigrandid Malaisiast, Hiinast, Indiast, Indoneesiast ja mujalt. Selles ühes maailma arenenumas riigis kohtuvad ida ja lääs oma traditsioonide ja modernsusega. Külastajate osaks saab maailmatasemel teenindus, puhtus, suur ajaloopärand ja vaimustav botaaniline mitmekesisus linna parkides ja aedades. Singapuris on suudetud säilitada väga palju Hiina, India ja malai päritolu arhitektuuripärandit ja see teeb Singapurist tõeliselt mitmekesise linna, mis väärib tähelepanu ja pikemat külaskäiku.


Loe lisaks

Terve nagu purikas - need nipid aitavad vormis püsida

Tekst: Ulvi Leinus
Fotod: Adobe Stock

Peagi on käes jõuluaeg ja keha taas hädas liigse maiustamise või toeka õhtusöögiga. Selleks, et see pillerkaaritamiste aeg paermini üle elada, võiks juba praegu teha algust oma harjumuste muutmisega, et jõuluaegsed kiusatused meid nii-öelda rajalt maha ei võtaks.  

Loe lisaks

Arhiiv